+48 603 03 53 14 plywanie.turystyka@gmail.com

Regulamin korzystania z zajęć w Szkółce Pływackiej „Foczka”

Wszyscy uczestnicy zajęć pływackich zobowiązani są do zapoznania się i przestrzegania regulaminów pływalni na których prowadzimy zajęcia.

§ PRZED LEKCJĄ

Prosimy wszystkich pływaków o przychodzenie na zajęcia 10 min wcześniej aby mieć czas na przygotowanie się do zajęć tzn.:

– zdjęcie odzieży wierzchniej,

  • – ubranie klapek,
  • – wejście na basen.

§ W PRZEBIERALNI

Małe dzieci w trakcie pierwszej lekcji na basenie szkoły CKS udają się do przebieralni z rodzicami , następnie przygotowują się do zajęć przebierając się w strój kąpielowy i czepek, a tuż przed wejściem na teren pływalni myją się pod prysznicem.                                                                                                             Za rzeczy pozostawione w szatni ,nie odpowiadamy.

 

§ BEZPIECZEŃSTWO

Korzystanie z wszelkich urządzeń na terenie pływalni musi być zgodnie z ich przeznaczeniem, a ponadto kategorycznie zabrania się :

  • – wchodzenia do wody bez pozwolenia instruktora,
  • – biegania po śliskich, mokrych powierzchniach,
  • – niezorganizowanych skoków do wody,
  • – zabaw z wpychaniem się do wody.

§ SEMESTR

Zajęcia trwają cały rok szkolny dzieląc się na dwa semestry : – jesienny i wiosenny.Każdy z semestrów liczy po 15 zajęć.

§ CZAS

Lekcja pływania trwa 45 min zaczynając się i kończąc zbiórką całej grupy. Pozostałe czynności wykonywane są przed lub po  zajęciach.

§ PODCZAS ZAJĘĆ

Rodzice oraz opiekunowie nie wchodza na nieckę basenową. Pozwoli to sprawniej przeprowadzić lekcję, a dziecku w większym stopniu skupić uwagę na prowadzonych zajęciach.                Uczymy pływaków samodzielności więc pływacy na basenie szkoły CKS wchodzą na basen samodzielnie pod opieką naszych instruktorów.

§ WPŁATY

Wpłatę za lekcję należy uiścić najpóźniej w dniu  rozpoczęcia zajęć.Przyjmujemy opłaty w 2 ratach. Brak wpłaty w określonym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z zajęć i skreśleniem  z listy uczestników zajęć pływackich. Rezygnacja z zajęć w trakcie trwania semestru pływackiego po 2 jednostce treningowej nie upoważnia do zwrotu wpłaconych należności.

Opłata obejmuje :

  • – opłaty za wynajęcie torów ;
  • – szkolenie przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską i trenerską ;
  • – imprezy świąteczne(Mikołajkowa zabawa,Wielkanocna zabawa) wraz z upominkami;
  • – dyplom po ukończeniu każdego semestru.

§ ZALEGŁOŚCI

W bieżącym semestrze można odrobić dwie usprawiedliwione mailowo nieobecności ,po wcześniejszym uzgodnieniu terminu zajęć.Nieobecność należy zgłosić nie póżniej niż 5 godzin przed zajęciami. Uczestnik odrabiając zaległości bierze udział w lekcji z inną grupą o podobnym stopniu zaawansowania.  Jeżeli uczestnik nie przyjdzie na umówioną lekcję będzie to jednoznaczne z odrobieniem zaległości. Za lekcje niewykorzystane,nieusprawiedliwione nie zwracamy kosztów.Nieobecności odrabiamy tylko w danym semestrze.

§ UMIEJĘTNOŚCI

Szkółka Pływacka zobowiązuje się podnosić poziom umiejętności i sprawności swoich uczniów o jeden stopień w każdym semestrze, biorąc pod uwagę umiejętności początkowe dziecka, oraz jego frekwencję.

§ UPRAWNIENIA

Karta Pływacka – jest dokumentem wydawanym po ukończeniu 9 lat i jest wystawiana po zakończeniu pływania elementarnego oraz zgłoszeniu kontynuacji pływania stylowego.

Ratownicze uprawnienia – są wydawane po spełnieniu wymogów, o których mowa w instrukcji szkoleniowej WOPR.

Strefa Klienta

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi działania naszej szkółki, przydatnymi dla naszych klientów. Znajdziecie tam cennik, regulamin, informacje i zgłoszenia, oraz pliki do ściągnięcia.

Jeśli po przeczytaniu poniższych nadal pozostają niejasności zapraszamy do kontaktu przez formularz e-mail lub telefonicznie.

Skontaktuj się z nami!

Adres:
ul. Jasna 119/2
70-777 Szczecin

E-mail: plywanie.turystyka@gmail.com
Telefon: +48 603 03 53 14

Formularz Kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Udostępnij!

Podziel się tą stroną ze znajomymi!