Drodzy rodzice!

Długotrwałe przebywanie dzieci w pozycji siedzącej w ławce szkolnej, przed telewizorem lub komputerem może stać się przyczyną, która prowadzi do powstania wad postawy – jednego z ważniejszych problemów w procesie wychowania dzieci i młodzieży. Aby zapewnić harmonijny rozwój Państwa dzieciom w działaniach profilaktyczno-korekcyjnych kierujemy się podkreślanym przez wielu przedstawicieli nauk medycznych korzystnym wpływem środowiska wodnego. Nasza praktyka i badania nad efektywnością procesu nauczania pływania pozwoliły, na stworzenie nowego wielopoziomowego systemu nauczania.

Zdobywanie poszczególnych stopni i certyfikatów dopinguje i zachęca dzieci do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Ponadto nieliczne, 8 osobowe grupy umożliwiają nam znaczną indywidualizację procesu nauczania, a wszystkie osoby prowadzące zajęcia posiadają przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi oraz są fachowcami w swojej dziedzinie. Chcielibyśmy zaznaczyć, że zajęcia w „SZKÓŁCE PŁYWACKIEJ FOCZKA” nie są specjalistycznym treningiem wyczynowym, lecz aktywną formą wypoczynku pozalekcyjnego, podczas którego z uśmiechem na twarzy można się zmęczyć, a jednocześnie wiele nauczyć.

Decydując się na zapisanie dziecka na zajęcia prosimy o pobranie i wypełnienie poniższego formularza oraz dostarczenie w/w na pierwszą lekcję :