plywanie.turystyka@gmail.com

}

Pon-Nd: 8:00-18:00

Dlaczego pływanie jest ważne?

Umiejętność pływania jest niezwykle ważna dla rozwoju każdego dziecka, choć nie zawsze zdajemy sobie sprawę, dlaczego i z jakich konkretnie powodów.

Obozy letnie i zimowe

Z nami przeżyjesz wspaniałą przygodę i poznasz urokliwe zakątki. A to wszystko w sportowym charakterze! Zapraszamy szczególnie na Obozy Letnie i Obozy Zimowe, które odbywają się w kilku turnusach!

Nauka pływania

W ciągu kilku lat istnienia wypracowaliśmy wiele nowatorskich metod nauczania. Stworzyliśmy program i metody treningowe, które przy systematycznej obecności na zajęciach dają niezawodne efekty. 

Kursy i szkolenia

Prowadzimy liczne kursy i szkolenia z ratownictwa wodnego i motorowodniactwa: kursy pierwszej pomocy BLS/AED, młodszy ratownik WOPR, ratownik WOPR, ratownik wodny oraz sternik motorowodny PZMWINW.

Czym się zajmujemy?

Od lat realizujemy różnorakie projekty szkoleniowe i turystyczne. Nie tylko uczymy pływać, ale też zarażamy innych pasją do wody i sportu. Z nami przeżyjesz wspaniałą przygodę i poznasz urokliwe zakątki Polski. A to wszystko w sportowym charakterze! Zapraszamy szczególnie na Obozy Letnie i Obozy Zimowe, w ramach naszej działalności Turystycznej, które ze względu na zainteresowanie odbywają się w kilku turnusach!

O nas

Priorytetowym celem działalności szkółki jest prowadzenie zajęć nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę trenerską i instruktorską na pływalni Akademii Morskiej w Szczecinie, ul. Starzyńskiego 9A oraz pływalni CKS ul.Rydla 49 ( Szczecin – Prawobrzeże).

Nauka pływania odbywa się na różnych poziomach zaawansowania:

  • podstawowym (adaptacja do środowiska wodnego i nauka pływania od podstaw)
  • średnim (doskonalenie pływania wszystkimi stylami)
  • wysokim (pływanie sportowe)

Aktualności

Basen Politechniki Morskiej

Basen Politechniki Morskiej ponownie otwarty. Zapraszamy na zajęcia!

Termin odrabiania zaległych zajęć podamy w późniejszym terminie.

Obóz zimowy – Zieleniec 2023

Oferta obozu zimowego w Zieleńcu w trakcie ferii zimowych już gotowa!

Dokumenty niezbędne do wyjazdu umieszczone zostały w plikach do pobrania.

Zapraszamy do zapisów !!!

Zajęcia pływackie w sezonie 2022-2023

Zajęcia pływackie rozpoczynamy :

  • 20.09.2022-grupy wtorkowe
  • 22.09.2022-grupy czwartkowe
  • 23.09.2022-grupy piątkowe
  • 24.09.2022-grupy sobotnie

Zapisy na sezon 2022-2023

Zapisy na nowy sezon 2022/2023 prowadzimy drogą elektroniczną.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres plywanie.turystyka@gmail.com podając dane uczestnika (imię i nazwisko, wiek), termin zajęć oraz telefon kontaktowy.

Nasza Misja

Szczególnie dbamy o to, aby każdy z naszych początkujących uczniów przeszedł etap oswojenia z wodą, dzięki któremu nabierze do niej zaufania. Zaufanie to pozwoli mu na swobodne poznawanie wszystkich stylów pływackich. Podczas przerwy wakacyjnej uczymy dzieci aktywnego wypoczynku nad wodą, organizując obozy sportów wodnych i nie tylko.

W czasie wakacji nie brakuje okazji, aby dzieci pod naszym czujnym okiem sprawdziły swoje umiejętności pływackie na otwartych akwenach i nauczyły się szacunku oraz respektu wobec wody. 

Uczniowie naszej szkółki biorą udział w międzyszkolnych zawodach pływackich, które organizuje MKP w Szczecinie oraz w zawodach organizowanych przez Szkółkę Pływacką, które odbywają się w czerwcu. Sportowa rywalizacja maluchów i młodzieży jest zawsze niezapomnianym przeżyciem, powodem do dumy dla zwycięzców i ich rodzinnych kibiców. To również doskonała okazja dla trenerów i instruktorów do analizy i oceny rocznych wyników pracy swoich podopiecznych i zastosowanych metod nauczania.

 

W ciągu kilku lat istnienia wypracowaliśmy wiele nowatorskich metod nauczania. Stworzyliśmy program i metody treningowe, które przy systematycznej obecności na zajęciach dają niezawodne efekty. Prowadzący zajęcia to instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, posiadający uprawnienia do prowadzenie nauki pływania. 

Poznaj nas!

Już od kilkunastu lat staramy się dbać o umiejętności pływackie szczecinian. Chętnie dzielimy się sercem, umiejętnościami i pasją.

mgr inż. Monika Szymaniec

Płatności i faktury

tel. 601 09 79 50

mgr inż. Jerzy Szymaniec

Pływanie, kursy i szkolenia, turystyka

tel. 603 03 53 14

Strefa Klienta

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi działania naszej szkółki, przydatnymi dla naszych klientów. Znajdziecie tam cennik, regulamin, informacje i zgłoszenia, oraz pliki do ściągnięcia.

Jeśli po przeczytaniu poniższych nadal pozostają niejasności zapraszamy do kontaktu przez formularz e-mail lub telefonicznie.

Skontaktuj się z nami!

Adres:
ul. Jasna 119/2
70-777 Szczecin

E-mail: plywanie.turystyka@gmail.com
Telefon: +48 603 03 53 14

Formularz Kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Udostępnij!

Podziel się tą stroną ze znajomymi!